مزایای خرید از ما
 
مزایای خرید از ما
 
بخش دستگاه جوجه کشی
وبسایت تخصصس دستگاه جوجه کشی
وبسایت فیلم دستگاه های جوجه کشی
فروشگاه اینترنتی کتاب
فیلم تجهیزات گلخانه و مرغداری
انواع فن گلخانه و مرغداری
سيستم هاي سرمايشي
هیتر و جت هیتر
مه پاش و رطوبت ساز
دسته بندی محصولات
کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه صنعتی اسکندری می باشد
Iran-mashin.com - Copyright © 2006-2016 - All rights reserved
©
انجمن پرسش و پاسخ جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 64 تايی

دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی :

دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی سومین ظرفیت از ماشین های جوجه کشی مخصوص شترمرغ ساخت گروه صنعتی اسکندری است. این دستگاه جوجه کشی مانند سایر ماشین های جوجه کشی ساخت این شرکت از کیفیتی بالاتر از استانداردهای ایران برخوردار بوده و میتوان گفت ، دستگاه جوجه کشی 64 تایی اولین ماشین جوجه کشی مخصوص جوجه گیری از تخم شترمرغ ، طراحی شده توسط مهندسین ایرانی می باشد.
برای برخی از جویندگان علم و دانش مبحث جوجه کشی این سوال پیش می آید که چرا ما در زمان معرفی این دستگاه از لفظ " اولین ماشین جوجه کشی شترمرغی " استفاده کرده ایم ؟ جواب این سوال بسیار ساده است : دستگاه جوجه کشی شترمرغی دارای تفاوت ها و تغییرات زیادی نسبت به ماشین جوجه کشی سایر طیور می باشد. درصورتیکه قوانین مربوط به جوجه شدن تخم شترمرغ در ماشین جوجه کشی رعایت نشود امکان جوجه گیری از آن پرنده مقدور نخواهد بود.
در ایران افراد بسیاری بدون هیچگونه دانش فنی و پشتوانه مالی اقدام به ساخت ماشین جوجه کشی میکنند که کیفیت دستگاه های جوجه کشی آنها به مراتب پایینتر از استانداردهای لازم بوده و راندمان جوجه دهی آنها به مراتب پایینتر از حد انتظار می باشد. در ساخت دستگاه های جوجه کشی این افراد از هیچگونه مهندسی برای جوجه کشی تخم نطفه دار شترمرغ بهره گرفته نشده است. ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قابلیت سیستم رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار باشد. همچنین دستگاه جوجه کشی شترمرغی نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد ..
در خرید ماشین جوجه کشی شترمرغی حتماٌ دقت کنید  که بدون توجه به نکات بالا امکان جوجه کشی از تخم شترمرغ حتی توسط بهترین نوع دستگاه جوجه کشی خارجی نیز امکان پذیر نخواهد بود ، دستگاه های جوجه کشی این افراد هم حکایت خود را دارند! ماشین جوجه کشی این تولید کنندگان فاقد سیستم رطوبت دهی هم در دوران ستر ، و هم در دوران هچر می باشند و اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن روی آنها تعبیه نشده است و این موارد در هیچکدام از ماشین های جوجه کشی ایرانی تا به امروز مشاهده نگردیده است !
از قابلیت های بارز دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی ، استفاده از سنسور کنترل دمای SHT Sensirion ساخت سوئیس می باشد. سنسور نامبرده از کیفیت ساخت و دقت بسیار  بالایی برخوردار بوده و شرکت سازنده این حسگر جزو 5 کمپانی مطرح در حیطه تولید انواع سنسورهای دیجیتالی می باشد. سنسور SHT Sensirion یکبار در کارخانه سازنده محصول ( واقع در سوئیس ) کالیبره میشود و در هر بار استفاده نیازی به کالیبره ندارد. این حسگر بدلیل دقت بالای آن در عملیات حساس مانند مصارف پزشکی و انکوباتورهای انسانی مورد استفاده قرار میگیرد.
درب و بدنه این دستگاه جوجه کشی نیز دچار تغییر و تحول گردیده است. درب و بدنه ماشین جوجه کشی 64 تایی از پی وی سی ساخته شده است. بدنه پی وی سی بهترین عایق جهت کاهش اتلاف انرژی داخلی دستگاه جوجه کشی می باشد. همچنین بدنه PVC از قابلیت شستشوی آسان برخوردار می باشد .
این در حالیست که دستگاه های جوجه کشی ( به ظاهر شترمرغی ) بدنه فلزی رطوبت به خوبی تامین نمیگردد ، زيرا دمای مولکول های رطوبت تولید شده در داخل ماشين جوجه کشی از دمای بدنه فلز بيشتر است و در اثر برخورد این مولوکول ها با بدنه فلز تبادل حرارت انجام میپذیرد . تبادل حرارتی حاصله باعث تقطير رطوبت موجود در داخل ماشين جوجه کشی میگردد در نهایت این رطوبت بصورت ذرات آب بر روی شیشه و بدنه این دستگاه ها نمايان ميشود. نکته منفی قطرات آب حاصل از تقطیر این است که این قطرات علاوه بر ایجاد اختلال در کارکرد سیستم تنظیم رطوبت دستگاه ، باعث مرطوب شدن یونولیت میانی بدنه گالوانیزه دستگاه شده و این فرایند باعث بوجود آمدن انواع بیماری ها در قسمتهای غیرقابل دسترس ماشین جوجه کشی میگردد. با توجه به اینکه استفاده کننده از دستگاه قادر به تمیزکردن یونولیت دستگاه نیست ، در نتیجه بعد از چند بار استفاده از دستگاه امکان جوجه کشی بکل از دست میدهد و غیرقابل استفاده میشود!
سایر قابیلت های ماشین جوجه کشی 64 تایی شترمرغی بصورت مفصل در زیر توضیح داده شده است.
پرینت صفحه
دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی
قیمت برای مصرف کننده : 4.000.000 تومان
ارسال برای سراسر ایران در کمتر از 48 ساعت
تاریخ بروزرسانی قیمت : 1396/02/15
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید
تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید. برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید
خرید آنلاین و استفاده از تخفیفات (ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده) برای این کار روی دکمه خرید کلیک نمایید
ارسال عدد 64 به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
خرید آنلاین محصول
ویژگی های دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغ
مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی
دارد سیستم سخنگو
دارد
سنسور SHT ساخت سوئیس
دارد سیستم رطوبت گیری
دارد سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت
دارد بدنه تمام PVC
دارد برد دیجیتالی JDR900
دارد کالیبراسیون خودکار حسگر
دارد سیستم راهنمای پیشرفته صوتی
دارد سیستم اعلام خطر
دارد هوش مصنوعی
دارد تنظیم دما با درب باز
دارد شاسی گالوانیزه
دارد قفل گیره ای درب
دارد درزگیری %99
دارد نورگیری پلی کربنات
دارد سیستم تهویه اتوماتیک
دارد فن اضطراری
دارد هواکش زمان ستر
دارد پورت اتصال به رایانه
دارد بروز رسانی نرم افزاری
دارد کنترل از راه دور توسط تلفن همزاه
دارد روزشمار دیجیتال
دارد شانه های مخصوص شترمرغ
دارد مونتاژ SMD
دارد کنترل کیفی چند مرحله ای
دارد اتصال به اینورتر
دارد نطفه سنج
105 کیلوگرم وزن محصول
124 سانتی متر ارتفاع محصول
105 سانتی متر طول محصول
68 سانتی متر عرض محصول
قابلیت کنترل از راه دور
از قابلیت های بارز دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری قابلیت کنترل از راه دور می باشد . بوسیله قابلیت ذکر شده میتوان عملکرد این ماشین جوجه کشی را بکمک گوشی تلفن همراه ، از راه دور مشاهده نموده و در صورت نیاز اقدام به تغییرات دما و رطوبت آن نمود. سیستم کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی از قابلیت هایی است که بصورت انحصاری تنها در ماشین های جوجه کشی ساخت این کارخانه وجود دارد. بوسیله قابلیت کنترل از راه دور ماشین جوجه کشی 64 تایی شترمرغی با خیالی آسوده در زمان مسافرت های کاری ، کنترل کاملی به کارکرد دستگاه جوجه کشی خود خواهید داشت
سنسور SHT Sensirion ساخت سوئیس
دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی به سنسور کنترل دمای SHT Sensirion ساخت سویس مجهز شده است. این سنسور که وظیفه کنترل دمای دستگاه جوجه کشی را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی حسگر (کشور سوئیس) کالیبره میگردد و در هر بار استفاده نیازی به کالیبره مجدد ندارد. سنسور نامبرده دقیقترین قطعه الکترونیکی جهت کنترل دما می باشد و در ساخت دماسنج های کالیبره از این سنسور بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود.
مجهز به سیستم روزشمار جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی به سنسور کنترل دمای SHT Sensirion ساخت سویس مجهز شده است. این سنسور که وظیفه کنترل دمای دستگاه جوجه کشی را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی حسگر (کشور سوئیس) کالیبره میگردد و در هر بار استفاده نیازی به کالیبره مجدد ندارد. سنسور نامبرده دقیقترین قطعه الکترونیکی جهت کنترل دما می باشد و در ساخت دماسنج های کالیبره از این سنسور بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود.
قابلیت اتصال به اینورتر برق
اینورتر برق وسیله ایست که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل میکند . تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری قابلیت استفاده از برق اضطراری ( یا همان اینورتر برق ) در زمان قطعی برق را دارند . البته لازم به ذکر است قیمت اینورتر برق روی ماشین جوجه کشی محاسبه نشده است و باید بصورت جداگانه خریداری گردد.
قابلیت بروزرسانی نرم افزاری
قابلیت بروزرسانی نرم افزاری جدیدترین ویژگی دستگاههای جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد. بروزرسانی نرم افزاری باعث افزایش کارایی دستگاه جوجه کشی شده و امکانات جدیدی به آن می افزاید. این قابلیت که هم اکنون در بسیاری از لوازم الکترونیکی ، مخصوصاً در لوازم خانگی به چشم میخورد ، برای اولین بار در ماشین های جوجه کشی ایرانی استفاده شده است.
قابلیت کنترل از راه دور
دستگاه جوجه کشی 64 تایی ساخت گروه صنعتی اسکندری به قابلیت کنترل از راه دور توسط تلفن همراه مجهز می باشد. قابلیت کنترل از راه دور به شما امکان مشاهده ، بررسی و کنترل تمامی پارامترهای دستگاه جوجه کشی را از فواصل بسیار دور میدهد و استفاده از این قابلیت در مواقع عدم دسترسی فیزیکی به دستگاه برای شما بسیار کاربردی خواهد بود. بکمک سیستم کنترل از راه دور هنگام سفرهای تفریحی و کاری میتوانید با کمک تلفن همراه خود تمامی پارامترهای جوجه کشی ( مانند دما ، رطوبت و ... ) را کنترل فرمایید.
درب و بدنه پی وی سی
بدنه دستگاه جوجه کشی 64 تایی همانطور که در ابتدای توضیحات قید شد، از جنس پی وی سی می باشد. بدنه پی وی سی برای اولین بار در ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری استفاده شده است و تا این لحظه هیچ کدام از دستگاه های جوجه کشی ساخت ایران از این تکنولوژی بهره مند نیستند. بدنه PVC مزیت های فراوانی برای دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی به ثمر آورده است. از جمله این قابلیت ها میتوان به امکان شستشوی آسان ، استحکام بالا ، عدم پوسیدگی و… اشاره کرد. همچنین خاصیت پی وی سی دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی تا نود درصد از اتلاف انرژی جلوگیری میکند.
درب پی وی سی این ماشین جوجه کشی از جنس کریستال نشکن و بادوام بوده و از چندین قابلیت مهم و تاثیرگذار در میزان درصد راندمان جوجه کشی بهره مند است. درب دستگاه جوجه کشی 64 تایی علاوه بر قابلیت مشاهده نمای درون دستگاه ، دارای ویژگی حذف نورهای مضر خورشیدی می باشد. این قابلیت باعث جلوگیری از نفوذ نورهای مضر خورشیدی به محفظه داخلی ماشین جوجه کشی گردیده و در نهایت ، از تلف شدن جوجه ها بواسطه اشعه های مضر خورشیدی جلوگیری میکند.
یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
کلیه دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی برخوردار می باشند. مشتری وفادار بزرگترین دلیل موجودیت هر شرکت و برندی بوده و قطعاً این افراد سرمایه اصلی گروه صنعتی اسکندری محسوب میگردند. رعایت اصول مشتری مداری از نقاط بارز بخش گارانتی و خدمات پس از فروش کارخانه گروه صنعتی اسکندری می باشد و این شرکت تمامی تلاش خود را جهت حفظ اطمینان خریداران گرامی از گارانتی و خدمات پس از فروش به کار گرفته است.
سیستم ثبت گارانتی محصولات گروه صنعتی اسکندری بصورت آنلاین طراحی شده است و این سیستم جدیدترین متد جهت ثبت و رویت اطلاعات فنی دستگاه جوجه کشی خریداری شده می باشد. این سامانه پس از بررسی سیستم گارانتی شرکت های معروفی چون سامسونگ ، ال جی و ... تدوین شده است و نحوه کارکرد این سامانه همان طور که در بالا نیز ذکر شد بصورت آنلاین می باشد . به کمک این سامانه خریدار دستگاه جوجه کشی در 24 ساعت از شبانه روز میتواند به ثبت محصول خود در سیستم گارانتی شرکت اقدام کند. همچنین این سیستم به مسئول گارانتی شرکت این امکان را میدهد تا از مشخصات فنی و از جنس و نوع قطعات استفاده شده در ساخت دستگاه شخص خریدار مطلع شود و به این ترتیب روند ارائه خدمات گارانتی بدون هیچگونه وقفه ای و با سرعت بیشتری انجام گردد
بهینه سازی شده برای جوجه کشی شترمرغ
در متون بالا با استناد به دلایل منطقی این موضوع اشاره شده بود که از دستگاه های جوجه کشی مرغ نمیتوان برای جوجه کشی استفاده نمود. باتوجه به اهمیت این موضوع نیازمند ذکر دوباره این نکته هستیم که کلیه دستگاه های جوجه کشی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری پس از بررسی نحوه زاد و ولد شترمرغ طراحی شده است. به همین علت میتوان گفت ماشین های جوجه کشی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری بی نقص ترین سیستم جوجه کشی برای جوجه گیری از تخم نطفه دار شترمرغ می باشد. دستگاه های جوجه کشی شترمرغی ساخت این شرکت از قابلیت رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار می باشند. همچنین اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن و دفع دی اکسید کربن تولید شده مورد نیاز تخم شترمرغ نیز تعبیه شده است. هیچکدام از این قابلیت ها در ماشین های جوجه کشی ایرانی غیراستاندارد ساخت دیگر افراد فعال در این صنعت وجود ندارد.
قیمت برای مصرف کننده : 4.000.000 تومان
ارسال برای سراسر ایران در کمتر از 48 ساعت
تاریخ بروزرسانی قیمت : 1396/02/15
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید
تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید. برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید
خرید آنلاین و استفاده از تخفیفات (ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده) برای این کار روی دکمه خرید کلیک نمایید
ارسال عدد 24 به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
خرید آنلاین محصول
توضیح اینکه: در صورت سفارش دستگاه با شانه همه کاره با توجه به سایزیک بودن شانه ها امکان کاهش ظرفیت تا بیست در صد وجود دارد.
ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید ...
گالری عکس دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی :
براي مشاهده فیلم دستگاه روي دکمه پخش کليک کنيد
ماشین جوجه کشی خیلی بزرگ
ماشین جوجه کشی 24 تایی
دستگاه جوجه کشی پرندگان
دستگاه جوجه کشی شترمرغ
دستگاه جوجه کشی مخصوص شترمرغ
دانلود ویدیو
مشاهده ویدیو در آپارات
مشاهده ویدیو در فیلم ایران ماشین
 
 
مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی
دارد سیستم سخنگو
دارد
سنسور SHT ساخت سوئیس
دارد سیستم رطوبت گیری
دارد سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت
دارد بدنه تمام PVC
دارد برد دیجیتالی JDR900
دارد کالیبراسیون خودکار حسگر
دارد سیستم راهنمای پیشرفته صوتی
دارد سیستم اعلام خطر
دارد هوش مصنوعی
دارد تنظیم دما با درب باز
دارد شاسی گالوانیزه
دارد قفل گیره ای درب
دارد درزگیری %99
دارد نورگیری پلی کربنات
دارد سیستم تهویه اتوماتیک
دارد فن اضطراری
دارد هواکش زمان ستر
دارد پورت اتصال به رایانه
دارد بروز رسانی نرم افزاری
دارد کنترل از راه دور توسط تلفن همزاه
دارد روزشمار دیجیتال
دارد شانه های مخصوص شترمرغ
دارد مونتاژ SMD
دارد کنترل کیفی چند مرحله ای
دارد اتصال به اینورتر
دارد نطفه سنج
105 کیلوگرم وزن محصول
124 سانتی متر ارتفاع محصول
105 سانتی متر طول محصول
68 سانتی متر عرض محصول