مزایای خرید از ما
 
مزایای خرید از ما
 
بخش دستگاه جوجه کشی
وبسایت تخصصس دستگاه جوجه کشی
وبسایت فیلم دستگاه های جوجه کشی
فروشگاه اینترنتی کتاب
فیلم تجهیزات گلخانه و مرغداری
انواع فن گلخانه و مرغداری
سيستم هاي سرمايشي
هیتر و جت هیتر
مه پاش و رطوبت ساز
دسته بندی محصولات
کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه صنعتی اسکندری می باشد
Iran-mashin.com - Copyright © 2006-2016 - All rights reserved
©
انجمن پرسش و پاسخ جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی 504 تايی گروه صنعتی اسکندری :

پرینت صفحه
گالری عکس دستگاه جوجه کشی 504 تایی :
دستگاه جوجه کشی دستگاه جوجه کشی 504 تایی ماشین جوجه کشی 504 تایی دستگاه جوجه کشی صنعتی ماشین جوجه کشی پرندگان زینتی
براي مشاهده فیلم دستگاه روي دکمه پخش کليک کنيد
دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور دارای تکنولوژی های جدیدی نسبت به سایر ماشین های جوجه کشی ساخت ایران می باشد. ساختار این دستگاه جوجه کشی بگونه ای است که برای انواع مصارف خانگی ، تجاری و صنعتی مورد استفاده بسیاری از هموطنان گرامی قرار گرفته است. بزرگترین مزیت استفاده از دستگاه جوجه کشی 504 تایی بالاترین راندمان ممکن برای جوجه گیری از پرندگان گوشتی ، خانگی و زینتی میباشد . طبق بازخورد استفاده کنندگان محترم ، این دستگاه جوجه کشی موفق به جوجه گیری از 500 تخم از 504 تخم نطفه دار مرغ شده است. دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور از قابلیت هایی نظیر شانه های همه کاره برای جوجه کشی از تمامی پرندگان ، سنسور SHT Sensirion بدون نیاز کالیبره در دفعات استفاده ، بدنه PVC قابل شستشو و .... برخوردار می باشد . از دیگر امکانات دستگاه جوجه کشی 504 تایی قابلیت سخنگوی باشد . این قابلیت مانند یک دستیار جوجه کشی ، پشتیبان استفاده کننده از دستگاه بوده و خریدار را از هر نوع دانش فنی جوجه کشی مبرا می سازد.  در زیر میتوانید امکانات اصلی این دستگاه جوجه کشی را مطالعه فرمایید.
مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 504 تایی
504 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ
1152 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین
300 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون
768 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از کبک
432 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از اردک
336 عدد ظرفیت ستر برای مرغ
168 عدد ظرفیت هچر برای مرغ
99 سانتی متر طول
86 سانتی متر عرض
81 سانتی متر ارتفاع
64 کیلوگرم وزن
یکسال مدت زمان گارانتی
220 ولت شهری معمولی نوع برق مصرفی
دارد سیستم سخنگو
دارد سیستم آموزش صوتی
دارد سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده
شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی
لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه
قیمت برای مصرف کننده : نوع حرفه ای :1.950.000 هزار تومان - نوع آماتور : 1.550.000 هزاز تومان
ارسال برای سراسر ایران در کمتر از 48 ساعت
تاریخ بروزرسانی قیمت : 1396/02/15
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید
تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید. برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید
خرید آنلاین و استفاده از تخفیفات (ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده) برای این کار روی دکمه خرید کلیک نمایید
ارسال عدد 504 به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
خرید آنلاین محصول
مشاهده دستگاه های جوجه کشی بیشتر
ویژگی های بارز دستگاه جوجه کشی 504 تایی
قابلیت ستر و هچر همزمان
سیستم ستر - هچر همزمان در مبحث جوجه کشی قابلیت جدیدی است که در هیچکدام ار ماشین های جوجه کشی ساخت ایران وجود ندارد . این درحالیست که گروه صنعتی اسکندری این قابلیت را در ماشین جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به خدمت گرفته است. سیستم ستر - هچر همزمان از قابلیت های کلیدی این دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور بشمار میرود . بیشترین کارایی سیستم ستر - هچر همزمان جوجه کشی در روستاها و مزارع کوچک پرورش مرغ می باشد.
قبل از توضیح ویژگی ستر - هچر همزمان به این نکته اشاره میکنیم که یکی از دلایل افزایش بهره وری جوجه کشی استفاده از تخم نطفه دار تازه میباشد و هرچه زمان نگهداری تخم نطفه دار بیشتر  شود امکان جوجه شدن آنها کمتر شده و با گذشت 10 روز از زمان نگهداری تخم امکان جوجه شدن آنها به صفر میرسد.
در ماشین های جوجه کشی تولید شده توسط سایر شرکت ها شما مجبور هستید همه تخم های نطفه دار را به یکباره داخل ماشین جوجه کشی قرار دهید و تا اتمام دوره جوجه کشی اجازه اضافه کردن تخم تازه را نخواهید داشت.
حال در نظر بگیرید تخم های نطفه دار روزانه شما تا اتمام زمان جوجه کشی امکان قرار دادن آنها داخل دستگاه جوجه کشی مقدور نیست و این تخم ها در کوتاه مدت قابلیت تبدیل شدن به جوجه را از دست میدهند.
قابلیت ستر - هچر همزمان دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور این امکان را به شما میدهد تا تخم های نطفه دار تازه را با در نظر داشتن ظرفیت دستگاه جوجه کشی روزانه داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد و بدون نگرانی از کهنه شدن آنها اقدام به جوجه کشی نماید .
این قابلیت نطفه عطفی برای روستاییان و کسانی که در بازه های زمانی کوتاه مدت اقدام به جوجه کشی میکنند بشمار میرود.
دستگاه جوجه کشی 504 تايی
امکان کارکرد با باتری
یکی از خصوصیات مهم یک دستگاه جوجه کشی ایده آل ، آینده نگری شرکت سازنده و بررسی عیوب و کمبودهای سایر دستگاه های جوجه کشی ایرانی می باشد.
خطر قطعی برق یکی از مواردی است که درصورت عدم توجه به این موضوع مهم باعث بوجود آمدن صدمات جبران ناپذیر به تخم های نطفه دار خواهد شد. از این رو دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به قابلیت کارکرد با باتری خودرو درصورت نبود برق مجهز گردیده است. قابلیت ذکر شده این امکان را به خریدار میدهد تا در صورت پیشامد خطر قطعی برق بتواند بوسیله اینورتر برق و یک باتری خودرو انرژی مورد نیاز دستگاه جوجه کشی خود را تامین نماید.
* اینورتر برق باید بصورت جداگانه خریداری گردد و روی قیمت دستگاه محاسبه نشده است .
قابلیت سیستم سخنگو و راهنمای صوتی پیشرفته
دستگاه جوجه کشی 504 تایی از نوعی سیستم هوشمند جهت استفاده آسان خریداران محترم بهره میگیرد. سیستم مذکور که سیستم سخنگو و دستیار جوجه کشی نام دارد بصورت کاملاٌ ساده و کاربردی شما را با اصول جوجه کشی و استفاده از دستگاه آشنا خواهد کرد.سیستم سخنگوی ماشین جوجه کشی 504 تایی با توجه به مراحل جوجه کشی ، از زمان روشن کردن دستگاه تا تاریخ اتمام کلیه مراحل جوجه کشی همواره بصورت ساده اقدام به راهنمایی و انتقال تجربیات ارزشمند گروه صنعتی اسکندری خواهد نمود.
سیستم سخنگو و راهنمای جوجه کشی بیشتر برای آندسته از افرادی که تجربه کافی از مبحث جوجه کشی ندارند بسیار کاربردی می باشد. بکمک دستیار جوجه کشی ماشین جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور قادر به دریافت راندمان صد درصدی جوجه گیری خواهید بود.
مجهز به سنسور SHT Senserion ساخت کشور سوئیس
دستگاه جوجه کشی 504 تایی به سنسور دقیق کنترل دمای SHT Sensirion مجهز گردیده است. سنسور مذکور بوسیله جمعی از دانشمندان و متخصصین اهل کشور سوئیس تولید شده است و از دقیقترین سنسور های کنترل رطوبت ( دقیقتر از سنسور های مطرح آلمانی و آمریکایی ) بشمار میرود. 
این سنسور که وظیفه کنترل دما و رطوبت دستگاه را بر عهده دارد یکبار در کارخانه تولیدی سنسور واقع در سوئیس کالیبره شده و در دفعات استفاده نیازی به کالیبره مجدد نخواهد داشت. قابلیت ذکر شده باعث خواهد شد که شما بدون نیاز به تخصص و دانش کالیبراسون دستگاه اقدام به استفاده از دستگاه جوجه کشی در دوره های متوالی بدون نگرانی از برهم خوردن تنظیمات کالیبره نمایید
مجهز به بدنه و درب پی وی سی با شیشه پلی کربنات
دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور با توجه به بررسی های بعمل آمده درمورد دلایل کاهش و یا افزایش راندمان جوجه گیری به بدنه پی وی سی  PVC مجهز شده است. استفاده از این عنصر بجای استفاده از عنصر فلز باعث بوجود آمدن سوالات متعددی در بین خریداران دستگاه جوجه کشی شده است
یکی از دلایل برتری دستگاه جوجه کشی بدنه PVC قابلیت شستشوی آسان و بدون دردسر آن می باشد. این خصوصیت باعث عدم رشد انواع بیماری و باکتری گردیده و دستگاه جوجه کشی شما را به بالاترین حد میزان درصد جوجه گیری میرساند.
دومین دلیل برتری دستگاه جوجه کشی PVC بادوام بودن و عمر بالای این عنصر می باشد. بدنه پی وی سی فاقد مشکلات بنیادی دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی می باشد. این خصوصیات عبارتند از : دوام و طول عمر بالا ، عدم زنگ زدگی ، عدم اتلاف انرژی داخل دستگاه جوجه کشی و ...
سومین دلیل انتخاب دستگاه جوجه کشی بدنه پی وی سی وزن سبک این عنصر است که باعث حمل و نقال آسان آن میگردد.
درب دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور نیز مانند بدنه این دستگاه تا حد بسیار زیادی ارتقاء یافته است. درب مذکور علاوه بر ساختار پی وی سی به شیشه ای از جنس پلی کربنات نیز مجهز گردیده است. شیشه پلی کربنات مانع نفوذ اشعه های مضر خورشیدی به داخل دستگاه جوجه کشی میگردد.
توضیح اینکه: در صورت سفارش دستگاه با شانه همه کاره با توجه به سایزیک بودن شانه ها امکان کاهش ظرفیت تا بیست در صد وجود دارد.
تامین رطوبت با استفاده از رطوبت ساز التراسونیک
تامین رطوبت ماشین جوجه کشی رابطه مستقیمی با میزان راندمان جوجه گیری دارد. از این رو دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به سیستم رطوبت ساز التراسونیک مجهز می باشد. سیستم رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی 504 تایی وظیفه تولید رطوبت دستگاه جوجه کشی را بصورت کاملاً هوشمند و اتوماتیک برعهده دارد. رطوبت ساز التراسونیک با استفاده از امواج آب را از حالت مایع به گاز تبدیل میکند. درحال حاظر بسیاری از تولیدکننده های دستگاه های جوجه کشی خارجی جهت تامین رطوبت ماشین جوجه کشی خود به شیوه های اتوماتیک رو آورده اند. گروه صنعتی اسکندری نیز با توجه به تحقیقات گسترده رطوبت ساز التراسونیک را برای تامین رطوبت دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور انتخاب کرده است.
لازم به ذکر است که اکثر سازندگان دستگاه جوجه کشی در ایران از ظرف آب برای تامین رطوبت استفاده میکنند که باعث کاهش جوجه آوری دستگاه جوجه کشی آنها میگردد.
مجهز به سیستم انتخاب پرنده
گروه صنعتی اسکندری از دو دهه گذشته تاکنون اقدام به خلق روش های جدید و متفاوت جهت جلب رضایت خریداران محترم دستگاه جوجه کشی نموده است. از این رو این کارخانه ماشین جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور را به سیستم انتخاب پرنده مجهز نموده است. این سیستم جهت کاربری آسان دستگاه جوجه کشی ایجاد شده است به شما این امکان را میدهد تا به ساده ترین روش اقدام به جوجه کشی از پرندگان مختلف نمایید. سیستم انتخاب پرنده بصورت اتوماتیک تمامی مقادیر مهم جوجه کشی مانند دما ، رطوبت و میزان اکسیژن را روی دستگاه جوجه کشی شما اعمال خواهد نمود.
مراحل جوجه کشی از پرندگان مختلف به کمک دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور مجهز به سیستم انتخاب پرنده بسیار آسان است ، کافیست دستگاه جوجه کشی خود را روشن کرده و تخم های نطفه دار جوجه کشی خود را داخل دستگاه بچینید و از منوی انتخاب پرنده ، پرنده مورد نظر را انتخاب فرموده و بعد از گذشت مدت زمان دوره جوجه کشی جوجه های متولد شده را از داخل دستگاه خارج نمایید.
برای آندسته از افرادی که از مهارت کافی برخوردارند سیستم جوجه کشی حرفه ای نیز در نظر گرفته شده است. این افراد میتوانند بصورت کاملاً حرفه ای اقدام به جوجه کشی از پرندگان با نژادهای مختلف نمایند.
مجهز به سیستم روزشمار جوجه کشی
سیستم روزشمار دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور جهت اطلاع از تعداد روزهای گذشته و روزهای باقیمانده از طول مدت دوره جوجه گیری تعبیه شده است. این قابلیت باعث کاهش میزان خطای انسانی در محاسبه تعداد روزهای گذشته از ستر و دوره هچر میگردد و در نتیجه افزایش راندمان دستگاه جوجه کشی را در پی خواهد داشت.
مجهز به شانه های سایزیک جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 504 تایی مانند تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری به شانه های سایزیک مجهز می باشد. شانه های سایزیک امکان جوجه کشی از تمامی تخم های نطفه دار ریز و درشت پرندگان را به خریدار میدهد. این شانه ها از سوء استفاده های برخی از فروشندگان دستگاه جوجه کشی غیر استاندارد جلوگیری نموده است. در دستگاه های جوجه کشی سایر شرکت ها شما مجبور هستید برای هر نوع تخم نطفه دار یک دست شانه مخصوص آن پرنده تهیه فرمایید و خرید شانه جوجه کشی برای انواع پرندگان ( بیش از 100 نوع پرنده ) هزینه زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. اما با شانه های سایزیک گروه صنعتی اسکندری شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه ای از هر نوع پرنده بدون در نظر گرفتن اندازه آن جوجه کشی فرمایید.
قابلیت بروزرسانی نرم افزاری
دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور به قابلیت بروزرسانی نرم افزاری مجهز می باشد. با توجه به نبود این قابلیت در سایر ماشین های جوجه کشی ایرانی ، خریداران زیادی از ما کاربرد قابلیت بروزرسانی نرم افزاری را جویا میشوند . همانطور که اطلاع دارید بسیاری از سازندگان تلفن همراه برای بهتر شدن کارکرد و افزایش امکانات محصولات خود اقدام به توسعه و ارائه بسته های بروزرسانی نرم افزاری میکنند . این بروزرسانی ها در جهت افزایش کیفیت و رضایتمندی استفاده کنندگان از محصولات انجام میگیرد. دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی  اسکندری نیز از این قاعده مستسنا نیست و برای افزایش کیفیت دستگاه جوجه کشی خود بصورت دوره ای اقدام به انتشار بسته های بروزرسانی مینماید.
مشاهده دستگاه های جوجه کشی بیشتر
خرید آنلاین محصول
قیمت برای مصرف کننده : نوع حرفه ای :1.950.000 هزار تومان - نوع آماتور : 1.550.000 هزاز تومان
ارسال برای سراسر ایران در کمتر از 48 ساعت
تاریخ بروزرسانی قیمت : 1396/02/15
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید
تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید. برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید
خرید آنلاین و استفاده از تخفیفات (ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده) برای این کار روی دکمه خرید کلیک نمایید
ارسال عدد 504 به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی 504 تایی
504 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ
1152 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین
300 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون
768 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از کبک
432 عدد ظرفیت برای جوجه کشی از اردک
336 عدد ظرفیت ستر برای مرغ
168 عدد ظرفیت هچر برای مرغ
99 سانتی متر طول
86 سانتی متر عرض
81 سانتی متر ارتفاع
64 کیلوگرم وزن
یکسال مدت زمان گارانتی
220 ولت شهری معمولی نوع برق مصرفی
دارد سیستم سخنگو
دارد سیستم آموزش صوتی
دارد سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده
شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان
سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان
نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار
کتاب آموزش جوجه کشی از طیور 300 صفحه
دفترچه راهنمای کامل اموزشی
لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه