مقالات تخصصی انواع پرندگان
صفحه اصلی ایران ماشین
بخش جوجه کشی
درباره ماشین سازی اندیشه سبز
تماس با ما
هیتر و جت هیتر
کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه صنعتی اسکندری می باشد
Iran-mashin.com - Copyright © 2006-2016 - All rights reserved
انواع فن گلخانه و مرغداری
فیلم تجهیزات گلخانه و مرغداری
بخش دستگاه جوجه کشی
تقویم نمایشگاهی اندیشه سبز
مه پاش و رطوبت ساز
سيستم هاي سرمايشي
فروشگاه اینترنتی کتاب
ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید ...

کاهش خرید مرغ مازاد از مرغداران

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه هرگاه قیمت مرغ در بازار بالا میرود به تناسب آن خرید شرکت پشتیبانی امور دام نیز کاهش میابد ، گفت : ذخایر مرغ شرکت حدود 110 هزار تن است .

عباس والوزی در گفت و گو با مهر با بیان اینکه به طور طبیعی هرگاه قیمت مرغ در بازار بالا میرود به تناسب آن خرید شرکت پشتیبانی امور دام نیز کاهش می یابد ، اظهار داشت : در حال حاظر روزانه 600 تن مرغ از تولید کنندگان خریداری میشود ، ضمن بیان اینکه در آینده روند خزید نیز روندی گاهشی خواهد بود .
والوزی درباره ی تاریخ انقضای مرغهای ذخیره شده اظهار داشت : ما از این نظر با محدودیت زمانی مواجه نیستیم و نزدیکترین تاریخ انقضای این مرغ ها حدود 3 ماه آینده است ، ضمن اینکه وقتی تاریخ انقصای آنها نزدیک میشود ، از این مرغ ها برای مصارف صنعتی استفاده میشود .

این مقام مسئول با بیان اینکه حذف مجوز وزارت کشاورزی برای صادرات گوشت مرغ رغبت صادرکنندگان را در این زمینه افزایش میدهد ، گفت : هم اکنون صادرات به دلیل بحث آنفولانزا محدود شده است ، همچنین شرکت پشتیبانی امور دام قصد ندارد بعنوان رقیب بخش خصوصی به صادرات مرغ اقدام کند بلکه ما تلاش میکنیم راه را برای این بخش هموار کنیم .